הקמה ובינוי

ניהול הביצוע

 

החברה מעניקה למפעלים ומתקני מו”פ שירותי הקמת חדרים נקיים תוך ביצוע מקיף של כלל המערכות והדיסציפלינות הנדרשות, לרבות בינוי פנים מלא, תשתיות, מערכות מיזוג אוויר, מערכות צנרת תהליכית, מערכות אלקטרו-מכאניות, חשמל, מכשור ובקרה, גילוי וכיבוי אש ומערכות פליטה.

 

זרוע הביצוע של החברה מנהלת את הפרויקטים באחריות כוללת מקצה לקצה בשיטת Turnkey, ונשענת על בסיס חזק של ניסיון, הנדסה וידע מקצועי רב תחומי. עבודות הביצוע נעשות תוך קיום קשר שוטף ותיאום מלא עם צוותי ההנדסה, באופן המונע אי התאמות בין שלבי התכנון והביצוע.

 

מנהלי הפרויקטים האורגניים של החברה מובילים את ביצוע הפרויקטים לאורך כל שלבי ההקמה והבינוי ועד לתיקוף, הפעלה ומסירה מלאה, תוך יישום מלא של מדיניות הבטיחות והאיכות של החברה ולאור התקנים המחמירים ביותר.

 

לאורך שנות פעילותה, יצרה החברה רשת קשרים בינלאומית וכיום היא קשורה בהסכמי בלעדיות ושותפויות אסטרטגיות עם יצרנים מובילים באירופה, ארה”ב והמזרח הרחוק, המסייעים לה בהקמת חדרים נקיים ומערכות ברמה הגבוהה ביותר.

 

מעטפת חדר נקי

 

א.ד. חדרים נקיים מציעה מגוון פתרונות ושירותים לבינוי מעטפת בהתאמה מלאה לסוג החדר הנקי, רמת הניקיון הנדרשת ותקציב הלקוח.

 

החל בבינוי לתעשיית התרופות של מערכות קירות ודלתות עשויות HPL תוצרת Delta2000 (איטליה) המיוצרות בהתאם לתוכנית עבודה פרטנית, קירות עשויים אלומיניום/פלדה לתעשיית האלקטרוניקה וכלה במערכות זולות יותר המגשימות את מטרות ויעדי הלקוחות.

 

כמו כן, החברה מעניקה מענה מלא ומותאם לתהליך העבודה, לרבות אספקת תאי מעבר לחומרים אקטיביים או פאסיביים, התאמת מכונות למעטפת, קירות שקופים, מעברי תשתיות ועוד.

 

החברה מייצרת ומספקת מערכות תקרה T-BAR לחדרים נקיים עשויות אלומיניום מוטבע, המתאימות לתקני חדרים נקיים מרמת ניקיון ISO 8 ועד לרמת ISO 4, בשתי גרסאות עיקריות:

  • T50 – המותאמת לחדרים נקיים סטנדרטיים
  • T70 – המותאמת להליכה ולנשיאת משקלים כבדים

 

מערכות מיזוג אוויר

 

מערכות מיזוג האוויר מהוות גורם מכריע בבינוי החדר הנקי ועמידתו בתנאי הניקיון והאיכות המתאימים, והפעלתן בהצלחה דורשת רף גבוה של דיוק, תכנון והבנה תהליכית.

 

התכנון, ההקמה וההפעלה של המערכות ובקרת המיזוג מבוצעים על ידי צוותי ההנדסה והביצוע המיומנים של החברה, אשר פועלים על בסיס ידע רב-תחומי ולאור מטרות ויעדי הלקוח.

 

בחברה נצבר ניסיון רב שנים בהקמת תאי שטח גדולים, העונים בהצלחה מרובה לדרישות מורכבות ומאתגרות, לרבות עמידה ביעדי לחצים ובתת לחץ, יצירת תנאי לחות ועמידה ביעדי טמפרטורה ברמות דיוק גבוהות או רגילות, תאי שטח מוגני פיצוץ, תהליכי עבודה עם חומרים פוטנטיים ועוד. זאת, תוך הקפדה על נהלי איכות, בטיחות ואיכות הסביבה.