אודות

קבוצת כץ מתמחה במתן שירותי Turnkey מקיפים עבור פרויקטים תעשייתיים רב תחומיים, ומעניקה ללקוחותיה ולשותפיה פתרונות חדשניים, יעילים וייחודיים הנקבעים לאור משימתם וחזונם.

 

 

הקבוצה מיישמת בהצלחה גישה מוכוונת תהליך בתכנון והקמת פרויקטים עבור מגוון תעשיות מתקדמות, והיא עובדת ישירות עם לקוחותיה לאורך כל שלבי הפרויקט על ידי מתן שירותי תכנון, ביצוע, ניהול, הסמכה ואחזקה, תחת קורת גג אחת.

 

 

מאז החלה את פעילותה בשנת 1978, שמרה הקבוצה על מיצובה וצמיחתה וכיום פועלות במסגרתה ארבע חברות פרטיות – כץ אריה פלב”ם, כץ פלב”ם ארצות הברית, פי. וי. פלסט פרויקטים והנדסה, א.ד. הנדסת חדרים נקיים.

 

 

החברות פועלות בישראל ובעולם, תוך שימוש משלים וסינרגטי ביכולותיהן השונות, ומעניקות יחד פתרונות שלמים עבור כלל הדיסציפלינות הנדרשות. כך, מעניקה הקבוצה ללקוחותיה מעטפת מלאה ומקיפה להגשמת יעדיהם ולעמידה בתקני הייצור, האיכות והבטיחות המחמירים ביותר.

 

 

קבוצת כץ עובדת בקביעות עם הגופים המובילים במשק ומעניקה להם מגוון רחב של מוצרים ושירותים בהקמתם ובתפעולם של מפעלי ייצור, חדרים נקיים, מעבדות, מערכות צנרת ותשתיות ותהליכים תעשייתיים מורכבים, לאורך כל שלבי חייהם.

 

 

מאז הקמתה, הקבוצה מתגאה בחיבורה העמוק עם אנשיה ועובדיה, פועלת מתוך תפיסתם כבסיס להצלחתה ומעצימה באופן עקבי ובלתי מתפשר את התקדמותם המקצועית והאישית, את הכשרתם ואת רווחתם. בתוך כך, שומרת הקבוצה על תחלופת עובדים נמוכה מאוד לצד צמיחה וגידול מתמידים.

 

 

למעלה מ-40 שנים, קבוצת כץ פועלת בכל תחומי פעילותה תוך שאיפה מתמדת למצוינות באיכות, בטיחות ושמירה על הסביבה, ותוך הרחבה מתמדת של יכולותיה וסל שירותיה.

 

 

התחילו בהפיכת החזון למציאות כבר היום.