אודות

קבוצת כץ מתמחה במתן שירותי Turnkey מקיפים עבור פרויקטים תעשייתיים רב תחומיים, ומעניקה ללקוחותיה ולשותפיה פתרונות חדשניים, יעילים וייחודיים הנקבעים לאור משימתם וחזונם.

 

הקבוצה מיישמת בהצלחה גישה מוכוונת תהליך בתכנון והקמת פרויקטים עבור מגוון תעשיות מתקדמות, והיא עובדת ישירות עם לקוחותיה לאורך כל שלבי הפרויקט על ידי מתן שירותי תכנון, ביצוע, ניהול, תחזוקה ופיקוח – תחת קורת גג אחת.

 

מאז החלה את פעילותה בשנת 1978, שמרה הקבוצה על מיצובה וצמיחתה וכיום פועלות במסגרתה ארבע חברות פרטיות – כץ אריה פלב”ם, כץ פלב”ם ארצות הברית, פי. וי. פלסט פרויקטים והנדסה, א.ד. הנדסת חדרים נקיים.

 

החברות פועלות בישראל ובעולם, תוך שימוש משלים וסינרגטי ביכולותיהן השונות, ומעניקות יחד פתרונות כוללים, מקצה לקצה, עבור כלל הדיסציפלינות הנדרשות. כך, מעניקה הקבוצה ללקוחותיה מעטפת שלמה ומקיפה להגשמת יעדיהם ולעמידה בתקני הייצור, האיכות והבטיחות המחמירים ביותר.

 

קבוצת כץ מעניקה לגופים המובילים במשק מגוון רחב של מוצרים ושירותים, לרבות תכנון, ייצור, הקמה, הרכבה ואחזקה של מפעלים, חדרים נקיים, מעבדות ומנדפים, מערכות צנרת ומים ותהליכים תעשייתיים מורכבים, לאורך כל שלבי חייהם.

 

מאז הקמתה, הקבוצה מתגאה בחיבורה העמוק עם אנשיה ועובדיה, פועלת מתוך תפיסתם כבסיס להצלחתה ומעצימה באופן עקבי ובלתי מתפשר את התקדמותם המקצועית והאישית, את הכשרתם ואת רווחתם. בתוך כך, שומרת הקבוצה על תחלופת עובדים נמוכה מאוד לצד צמיחה וגידול מתמידים.

 

למעלה מ-40 שנים, קבוצת כץ פועלת בכל תחומי פעילותה תוך שאיפה מתמדת למצוינות באיכות, בטיחות ושמירה על הסביבה, ותוך הרחבה מתמדת של יכולותיה וסל שירותיה.

 

שלחו אלינו הודעה, ספרו לנו על הפרויקט שלכם והתחילו בהפיכת החזון למציאות כבר היום.