כץ אריה פלב"ם

כץ אריה חברה קבלנית לביצוע עבודות צנרת בתעשיות האלקטרוניקה, התרופות, המזון, הכימיה הנקייה והתפלת המים. 

החברה נוסדה בשנת 1978 ע"י מר כץ אריה, הפעיל בחברה עד עצם היום הזה, ומונה כ- 150 עובדים קבועים.

החברה מבצעת עבודות צנרת וריתוך, מריתוך בודד ועד התקנת מפעל תהליכי שלם. מתמחה בעבודות בכל סוגי הצנרת, לרבות פלב"ם (ידני ואורביטאלי), טיטניום, Super Duplex, S.M.O., פלסטיק על כל סוגיו, נחושת וברזל. 

החברה מבצעת פרויקטים בשיטת ה Turn Key משלבי התכנון ועד גמר בדיקות האיכות, לפי תקני האיכות הנדרשים על ידי הלקוח.

ניהול החברה מושתת על חמישה ערכים: 

בטיחות 
הנהלת חב' כץ אריה פלב"ם מחויבת להנחלת תרבות הבטיחות הקפדנית ביותר בקרב עובדיה. המנכ"ל אחראי באופן אישי על נושאי הבטיחות בחברה. החברה זוכה לגביעים ולתעודות הוקרה על עמידתה בתקני בטיחות בלתי מתפשרים.

איכות
החברה דוגלת בעבודה איכותית ללא פשרות ומוסמכת בתקן IS0-9001, 2008. רתכי החברה מוסמכים על פי ASME 9. לחברה מערך אבטחת איכות מיומן ומנוסה הכפוף ישירות למנכ"ל החברה.

אמינות
לחב' כץ אריה פלב"ם לקוחות ותיקים המשתמשים בשירותיה בהתמדה לאורך שנים רבות. יכולתה של החברה להיענות לצרכיהם המיוחדים והמיידים של לקוחותיה הפכה לשם דבר. 

רווחת העובדים
חב' כץ אריה פלב"ם הינה חברה משפחתית המנוהלת באווירה משפחתית, תוך מתן דגש על רווחת העובד ובריאותו. מדיניות הדלת הפתוחה של ההנהלה מקדמת מתן מענה מהיר לבעיות האישיות של העובדים. החברה ידועה ביחסה המיוחד לעובדים והוותיקים שבהם כבר עובדים בחברה מעל 35 שנה. 

התמחות מקצועית
 עובדי החברה משתלמים באופן קבוע בקורסים מקצועיים תוך הקפדה על Cross Training בכל הדיסציפלינות על מנת לאפשר גמישות תעסוקתית בכל עת.