א.ד. חדרים נקיים

ידע, ניסיון ומוניטין

א.ד. חדרים נקיים נמנית עם החברות בבעלות קבוצת כץ משנת 2013. החברה מספקת ללקוחותיה מענה ופתרונות כוללים בפרויקטים הנדסיים לתעשייה התהליכית, ובדגש על התעשיות הנקיות.
משרדי החברה ממוקמים בפארק התעשיות מת"מ בחיפה ובאזור התעשייה בכרמיאל.
במהלך השנים הקימה החברה פרויקטים רבים עבור לקוחות מובילים בארץ ובעולם. פרויקטים אלה כוללים אלפי מטרים רבועים של חדרים נקיים.
א.ד. חדרים נקיים בע"מ היא חברה דינמית וחדשנית, המתעדכנת ללא הרף וניצבת בחזית הטכנולוגית בכל תחומי פעולתה. א.ד. מתכננת ומבצעת פרויקטים בישראל ובחו"ל, המצטיינים בעמידה בזמנים, בדרישות תקציב ובתקני הביצוע הגבוהים ביותר בענף.

Projects Turnkey בתפיסה כוללת
א.ד. חדרים נקיים בע"מ מספקת פתרונות כוללים מא' עד ת' (Turnkey Project), אשר נשענים על עוצמה הנדסית והתמחות רבת שנים בעולם החדרים הנקיים על כל היבטיו.
א.ד. חדרים נקיים בע"מ מנהלת את הפרויקט באחריות כוללת, החל משלב האיפיון והתכנון, דרך כל שלבי ההקמה, ועד לתיקוף ולהסמכה. החברה מספקת גם שירותי תחזוקה לאורך שנים ומשווקת ציוד מתכלה לחדרים הנקיים.

מענה הולם לכל ענפי התעשייה
א.ד. חדרים נקיים בע"מ משרתת מגוון רחב של תעשיות: פרמצבטיקה, ביוטכנולוגיה, ציוד רפואי, בתי חולים ומעבדות, אלקטרוניקה, מזון ועוד.
החברה מחזיקה בהסמכות של הגופים המובילים בענף, ביניהם:FDA, EMEA, GMP, GLP, FACT, NETCORD, JACIE ומשרד הבריאות.
א.ד. חדרים נקיים בע"מ מטמיעה ומשווקת ציוד ומוצרים ייעודיים של מיטב היצרנים בעולם וקשורה עם חלקם בהסכמים בלעדיים ובשותפויות אסטרטגיות.